KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10201067
nr 1020 1067
Pastell
stilleben, signerad, -50, 45x36
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 februari 2016
kl 19:18:35
22/2 16:53:40